x

Zaloguj się

O nas

Magazynychemiczne.pl
Oferujemy produkty służące bezpiecznej obsłudze i składowaniu beczek z płynami niebezpiecznymi i łatwopalnymi stanowiące doskonałe zabezpieczenie w przypadku wycieków i rozlania płynów, w szczególności płynów ropopochodnych lub agresywnych chemicznie. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe rozwiązania do przechowywania substancji i mieszanin niebezpiecznych: magazyny, kontenery, beczki oraz akcesoria pomocnicze. Wykonujemy także projekty według indywidualnych potrzeb. W naszej gestii leży transport towaru do miejsca docelowego, a na życzenie naszych odbiorców świadczymy także usługi montażowe.
Serwis
Dbamy o naszych klientów nie tylko przy sprzedaży produktu, ale również wdrożyliśmy wysokie standardy posprzedażowej obsługi klienta. Dzięki doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i udzielić wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia, instalacji i działania naszych produktów. Nasi odbiorcy mogą liczyć kompleksową obsługę - od wyboru, bądź zaprojektowania pożądanego produktu, przez transport, usługi montażu oraz wizyty serwisowe okresowe oraz w razie konieczności.
Gwarancja jakości
Produkty, które decydujemy się dystrybuować muszą spełniać polskie i europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego każda z firm, z którą współpracujemy posiada certyfikat ISO 9001, a także wymagane atesty i dopuszczenia. My również stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego od czerwca 2004 roku możemy się pochwalić Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015.
 
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail z prawej strony umożliwia pozostawienie wiadomości, pytań i sugestii, na które odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa opcję kontakt on-line, tzw. LiveChat, za pomocą którego mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, a z pewnością nie pozostaną one bez odpowiedzi z naszej strony. Oczywiście czekamy także na telefony od Państwa 5 dni w tygodniu.